Indicatori de risc

Tipare care merită verificate în contractele publice. Un indicator nu e o acuzație.

355 de indicatori de tipul „Concentrare la un singur furnizor” în județul Suceava, ordonați după valoare. O firmă primește peste jumătate din banii unei autorități. Cum calculăm.

  • Concentrare la un singur furnizor21,1 milioane de lei

    Firma a primit 68% din valoarea contractelor autorității în 2023 (21.090.259 lei din 30.946.099 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor21,1 milioane de lei

    Firma a primit 68% din valoarea contractelor autorității în 2023 (21.090.259 lei din 30.946.099 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor21,1 milioane de lei

    Firma a primit 68% din valoarea contractelor autorității în 2023 (21.090.259 lei din 30.946.099 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor21,1 milioane de lei

    Firma a primit 68% din valoarea contractelor autorității în 2023 (21.090.259 lei din 30.946.099 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor21,1 milioane de lei

    Firma a primit 68% din valoarea contractelor autorității în 2023 (21.090.259 lei din 30.946.099 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor21 milioane de lei

    Firma a primit 83% din valoarea contractelor autorității în 2024 (21.022.970 lei din 25.320.441 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor20,3 milioane de lei

    Firma a primit 85% din valoarea contractelor autorității în 2023 (20.282.526 lei din 23.878.783 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor20,3 milioane de lei

    Firma a primit 85% din valoarea contractelor autorității în 2023 (20.282.526 lei din 23.878.783 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor20,1 milioane de lei

    Firma a primit 53% din valoarea contractelor autorității în 2026 (20.071.900 lei din 38.157.437 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor19,3 milioane de lei

    Firma a primit 85% din valoarea contractelor autorității în 2024 (19.348.178 lei din 22.751.327 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor19,3 milioane de lei

    Firma a primit 84% din valoarea contractelor autorității în 2026 (19.301.589 lei din 23.071.404 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor19,1 milioane de lei

    Firma a primit 58% din valoarea contractelor autorității în 2025 (19.089.163 lei din 33.144.890 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor19,1 milioane de lei

    Firma a primit 58% din valoarea contractelor autorității în 2025 (19.089.163 lei din 33.144.890 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor19,1 milioane de lei

    Firma a primit 58% din valoarea contractelor autorității în 2025 (19.089.163 lei din 33.144.890 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor19 milioane de lei

    Firma a primit 63% din valoarea contractelor autorității în 2024 (19.042.291 lei din 30.303.858 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor18,9 milioane de lei

    Firma a primit 87% din valoarea contractelor autorității în 2023 (18.859.074 lei din 21.755.719 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor18,7 milioane de lei

    Firma a primit 86% din valoarea contractelor autorității în 2025 (18.700.399 lei din 21.723.002 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor18,7 milioane de lei

    Firma a primit 86% din valoarea contractelor autorității în 2025 (18.700.399 lei din 21.723.002 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor18,3 milioane de lei

    Firma a primit 81% din valoarea contractelor autorității în 2024 (18.323.178 lei din 22.751.327 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor18,3 milioane de lei

    Firma a primit 81% din valoarea contractelor autorității în 2024 (18.323.178 lei din 22.751.327 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor18,2 milioane de lei

    Firma a primit 75% din valoarea contractelor autorității în 2024 (18.197.992 lei din 24.160.799 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor17,8 milioane de lei

    Firma a primit 87% din valoarea contractelor autorității în 2024 (17.801.379 lei din 20.496.498 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor17,8 milioane de lei

    Firma a primit 75% din valoarea contractelor autorității în 2024 (17.795.508 lei din 23.754.304 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor17,7 milioane de lei

    Firma a primit 74% din valoarea contractelor autorității în 2023 (17.746.453 lei din 24.082.885 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor17,5 milioane de lei

    Firma a primit 52% din valoarea contractelor autorității în 2023 (17.531.629 lei din 33.732.890 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor17,3 milioane de lei

    Firma a primit 51% din valoarea contractelor autorității în 2023 (17.275.309 lei din 33.732.890 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor17,3 milioane de lei

    Firma a primit 51% din valoarea contractelor autorității în 2023 (17.275.309 lei din 33.732.890 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor17,1 milioane de lei

    Firma a primit 51% din valoarea contractelor autorității în 2023 (17.058.334 lei din 33.520.127 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor16,8 milioane de lei

    Firma a primit 55% din valoarea contractelor autorității în 2024 (16.819.431 lei din 30.330.718 lei).

  • Concentrare la un singur furnizor16,6 milioane de lei

    Firma a primit 52% din valoarea contractelor autorității în 2024 (16.591.561 lei din 31.713.232 lei).