Oras Plopeni
CIF 2843779, Plopeni, județul Prahova
Condusă de Niță Dragoș, primar din 9 iunie 2024
- Contracte în 2024
- 127,1 milioane de lei20 de contracte
- Achiziții directe
- 2,9 milioane de lei48 de achiziții
- Furnizori
- 42
- Furnizorul principal
- 97%Montin SA
Bani cheltuiți în 2024
A încheiat 20 de contracte prin licitații și alte proceduri, în valoare de 127,1 milioane de lei. A făcut 48 de achiziții directe, în valoare de 2,9 milioane de lei. A cumpărat de la 42 de firme. Sumele nu includ plafoanele acordurilor-cadru.
Adresa de la ANAF: JUD. PRAHOVA, ORŞ. PLOPENI, BLD. INDEPENDENŢEI, NR.12.
Indicatori de risc
9 indicatori. Un indicator nu înseamnă o neregulă: arată un tipar care merită verificat. Cum calculăm.
Firmă nou-înființată5,8 milioane de lei
Oras Plopeni→Dekadent Construct S.R.L.
Firma a fost înmatriculată pe 15 decembrie 2023, cu 56 de zile înainte de contractul din 9 februarie 2024, în valoare de 5.790.684 lei.
Firmă nou-înființată5,1 milioane de lei
Oras Plopeni→Dekadent Construct S.R.L.
Firma a fost înmatriculată pe 15 decembrie 2023, cu 56 de zile înainte de contractul din 9 februarie 2024, în valoare de 5.135.972 lei.
Firmă nou-înființată5 milioane de lei
Oras Plopeni→Dekadent Construct S.R.L.
Firma a fost înmatriculată pe 15 decembrie 2023, cu 56 de zile înainte de contractul din 9 februarie 2024, în valoare de 4.984.514 lei.
Firmă nou-înființată5 milioane de lei
Oras Plopeni→Dekadent Construct S.R.L.
Firma a fost înmatriculată pe 15 decembrie 2023, cu 56 de zile înainte de contractul din 9 februarie 2024, în valoare de 4.967.613 lei.
Firmă nou-înființată4,8 milioane de lei
Oras Plopeni→Dekadent Construct S.R.L.
Firma a fost înmatriculată pe 15 decembrie 2023, cu 199 de zile înainte de contractul din 1 iulie 2024, în valoare de 4.844.294 lei.
Firmă nou-înființată4,8 milioane de lei
Oras Plopeni→Dekadent Construct S.R.L.
Firma a fost înmatriculată pe 15 decembrie 2023, cu 199 de zile înainte de contractul din 1 iulie 2024, în valoare de 4.805.497 lei.
Arată încă 3 indicatori
Firmă nou-înființată4,7 milioane de lei
Oras Plopeni→Dekadent Construct S.R.L.
Firma a fost înmatriculată pe 15 decembrie 2023, cu 199 de zile înainte de contractul din 1 iulie 2024, în valoare de 4.684.754 lei.
Concentrare la un singur furnizor126,1 milioane de lei
Firma a primit 97% din valoarea contractelor autorității în 2024 (126.090.092 lei din 129.977.359 lei).
Concentrare la un singur furnizor90,9 milioane de lei
Oras Plopeni→Rope Access Construct SRL
Firma a primit 70% din valoarea contractelor autorității în 2024 (90.876.764 lei din 129.977.359 lei).
Harta conexiunilor
Furnizorii principali ai autorității. O legătură nu înseamnă o neregulă. Numele administratorilor nu sunt publicate.
Furnizorii principali
Partea din total arată cât din banii cheltuiți de autoritate a mers la fiecare firmă. La contractele câștigate în asociere, fiecare membru apare cu valoarea întreagă, deci procentele pot depăși împreună 100%.
| Firmă | Contracte | Valoare | Partea din total |
|---|---|---|---|
| Montin SA CUI 1343422 | 18 | 126.090.092 lei | |
| Rope Access Construct SRL CUI 31312754 | 11 | 90.876.764 lei | |
| Dekadent Construct S.R.L. CUI 45388949 | 7 | 35.213.328 lei | |
| Fadmi Prod S.R.L. CUI 27037281 | 4 | 20.878.783 lei | |
| Wlady Invest Development S.R.L. CUI 46618515 | 1 | 897.460 lei | |
| Struct Quality And Building SRL CUI 36346871 | 3 | 780.000 lei | |
| Coral Impex SRL CUI 4986244 | 1 | 585.616 lei | |
| TH Trucks S.R.L. CUI 9951956 | 1 | 382.900 lei | |
| Ned Specialist Consult SRL CUI 35693384 | 5 | 226.993 lei | |
| Aerial Cad Solutions SRL CUI 32098358 | 1 | 150.000 lei | |
| Dentirad Hospital SRL CUI 27830600 | 1 | 150.000 lei | |
| Akragas Business SRL CUI 27046069 | 1 | 99.743 lei | |
| Fratelli Sports SRL CUI 25068338 | 1 | 75.336 lei | |
| Struct Consulting S.R.L. CUI 39193209 | 1 | 60.000 lei | |
| Servtop SRL CUI 18186691 | 1 | 50.500 lei | |
| Plus Cooltour SRL CUI 35803797 | 1 | 50.420 lei | |
| Alma Inovation Concept S.R.L. CUI 47244729 | 2 | 46.000 lei | |
| Enaconstruct SRL CUI 18362259 | 2 | 45.704 lei | |
| Arabesque SRL CUI 5340801 | 1 | 42.600 lei | |
| Canal Trans SRL CUI 21939331 | 1 | 38.880 lei |
Cele mai mari contracte
| Câștigător | Obiect | Data | Valoare | Sursa |
|---|---|---|---|---|
| Montin SA, Rope Access Construct SRL | Procedura simplificata | 14 martie 2024 | 11.207.458 lei | SCNA1100582 |
| Montin SA, Rope Access Construct SRL | Procedura simplificata | 14 martie 2024 | 10.833.395 lei | SCNA1100582 |
| Montin SA, Rope Access Construct SRL | Procedura simplificata | 14 martie 2024 | 10.178.505 lei | SCNA1100582 |
| Montin SA, Rope Access Construct SRL | Procedura simplificata | 14 martie 2024 | 9.887.647 lei | SCNA1100582 |
| Montin SA, Rope Access Construct SRL | Procedura simplificata | 15 martie 2024 | 9.683.603 lei | SCNA1100583 |
| Montin SA, Rope Access Construct SRL | Procedura simplificata | 15 martie 2024 | 9.291.036 lei | SCNA1100583 |
| Montin SA, Rope Access Construct SRL | Procedura simplificata | 14 martie 2024 | 8.144.640 lei | SCNA1100582 |
| Montin SA, Rope Access Construct SRL | Procedura simplificata | 14 martie 2024 | 7.769.451 lei | SCNA1100582 |
| Montin SA, Rope Access Construct SRL | Procedura simplificata | 14 martie 2024 | 7.510.658 lei | SCNA1100582 |
| Dekadent Construct S.R.L., Fadmi Prod S.R.L., Montin SA | Procedura simplificata | 9 februarie 2024 | 5.790.684 lei | SCNA1099081 |
| Dekadent Construct S.R.L., Fadmi Prod S.R.L., Montin SA | Procedura simplificata | 9 februarie 2024 | 5.135.972 lei | SCNA1099081 |
| Dekadent Construct S.R.L., Fadmi Prod S.R.L., Montin SA | Procedura simplificata | 9 februarie 2024 | 4.984.514 lei | SCNA1099081 |
| Dekadent Construct S.R.L., Fadmi Prod S.R.L., Montin SA | Procedura simplificata | 9 februarie 2024 | 4.967.613 lei | SCNA1099081 |
| Dekadent Construct S.R.L., Montin SA | Procedura simplificata | 1 iulie 2024 | 4.844.294 lei | SCNA1106683 |
| Dekadent Construct S.R.L., Montin SA | Procedura simplificata | 1 iulie 2024 | 4.805.497 lei | SCNA1106683 |
Ceva nu e corect pe această pagină? Semnalează o eroare.