Sebi-Marc SRL
CUI 15340540, SRL, Sat Călineşti, Comuna Călineşti, județul Maramureş
- Câștigat în 2024
- 160,8 milioane de lei30 de contracte
- Achiziții directe
- 7,4 milioane de lei28 de achiziții
- Clienți publici
- 31
- Înmatriculată
- 20033 aprilie 2003
Din Registrul Comerțului
Înmatriculată pe 3 aprilie 2003, cu numărul J2003000376241. Stare: funcțiune. Datele sunt din setul deschis ONRC, ediția din 19 octombrie 2026.
Contracte publice în 2024
A câștigat 30 de contracte prin licitații și alte proceduri, în valoare de 160,8 milioane de lei. A primit 28 de achiziții directe, în valoare de 7,4 milioane de lei. Clienții ei sunt 31 de autorități contractante. Primul contract din 2024e din 3 ianuarie 2024, ultimul din 27 decembrie 2024.
La contractele câștigate în asociere, valoarea e cea întreagă a contractului.
Indicatori de risc
14 indicatori. Un indicator nu înseamnă o neregulă: arată un tipar care merită verificat. Cum calculăm.
Firme cu administrator comun2 firme
Serviciul Public de Gospodarie Urbana Sighetu Marmatiei→Sebi-Marc SRL, Flux Trans SRL
Aceste 2 firme au câștigat contracte de la aceeași autoritate în 2024 și sunt legate între ele printr-un administrator comun, conform Registrului Comerțului. Numele administratorilor nu sunt publicate.
Concentrare la un singur furnizor9,6 milioane de lei
Comuna Rona de Jos (Primaria Comunei Rona de Jos)→Sebi-Marc SRL
Firma a primit 57% din valoarea contractelor autorității în 2024 (9.617.841 lei din 16.759.404 lei).
Concentrare la un singur furnizor3,5 milioane de lei
Comuna Rozavlea (Primaria Rozavlea Maramures)→Sebi-Marc SRL
Firma a primit 67% din valoarea contractelor autorității în 2024 (3.521.957 lei din 5.250.517 lei).
Concentrare la un singur furnizor43,1 milioane de lei
Municipiul Sighetu Marmatiei→Sebi-Marc SRL
Firma a primit 56% din valoarea contractelor autorității în 2024 (43.091.734 lei din 77.051.116 lei).
Concentrare la un singur furnizor5,9 milioane de lei
Firma a primit 67% din valoarea contractelor autorității în 2024 (5.894.336 lei din 8.852.975 lei).
Concentrare la un singur furnizor9,1 milioane de lei
Comuna Jamu Mare (Primaria Jamu Mare)→Sebi-Marc SRL
Firma a primit 68% din valoarea contractelor autorității în 2024 (9.083.988 lei din 13.275.531 lei).
Arată încă 8 indicatori
Concentrare la un singur furnizor6 milioane de lei
Firma a primit 67% din valoarea contractelor autorității în 2024 (6.011.589 lei din 8.947.209 lei).
Concentrare la un singur furnizor10,4 milioane de lei
Firma a primit 84% din valoarea contractelor autorității în 2024 (10.351.321 lei din 12.347.146 lei).
Concentrare la un singur furnizor7,3 milioane de lei
Firma a primit 69% din valoarea contractelor autorității în 2024 (7.304.837 lei din 10.649.516 lei).
Concentrare la un singur furnizor18,8 milioane de lei
Orasul Cavnic (Primaria Orasului Cavnic)→Sebi-Marc SRL
Firma a primit 72% din valoarea contractelor autorității în 2024 (18.826.521 lei din 26.101.356 lei).
Concentrare la un singur furnizor1 milioane de lei
Comuna Vadu Izei (Consiliul local Vadu Izei)→Sebi-Marc SRL
Firma a primit 61% din valoarea contractelor autorității în 2024 (1.041.964 lei din 1.696.188 lei).
Concentrare la un singur furnizor12,3 milioane de lei
Comuna Remetea Mare→Sebi-Marc SRL
Firma a primit 53% din valoarea contractelor autorității în 2024 (12.302.530 lei din 23.041.993 lei).
Concentrare la un singur furnizor8,6 milioane de lei
Comuna Eftimie Murgu→Sebi-Marc SRL
Firma a primit 80% din valoarea contractelor autorității în 2024 (8.630.408 lei din 10.845.266 lei).
Concentrare la un singur furnizor4 milioane de lei
Comuna Poienile Izei→Sebi-Marc SRL
Firma a primit 78% din valoarea contractelor autorității în 2024 (3.961.807 lei din 5.056.856 lei).
Harta conexiunilor
Autoritățile de la care firma a câștigat contracte și un firmă care are un administrator comun cu ea, conform Registrului Comerțului. O legătură nu înseamnă o neregulă. Numele administratorilor nu sunt publicate.
Autoritățile de la care a câștigat
Partea din total arată cât din valoarea contractelor firmei vine de la fiecare autoritate.
| Autoritate | Contracte | Valoare | Partea din total |
|---|---|---|---|
| Municipiul Sighetu Marmatiei | 5 | 43.091.734 lei | |
| Orasul Cavnic (Primaria Orasului Cavnic) | 3 | 18.826.521 lei | |
| Comuna Remetea Mare | 1 | 12.302.530 lei | |
| Comuna Cauas | 1 | 10.351.321 lei | |
| Comuna Rona de Jos (Primaria Comunei Rona de Jos) | 1 | 9.617.841 lei | |
| Comuna Jamu Mare (Primaria Jamu Mare) | 1 | 9.083.988 lei | |
| Comuna Eftimie Murgu | 1 | 8.630.408 lei | |
| Comuna Sapânta | 2 | 7.304.837 lei | |
| Comuna Coas | 1 | 6.011.589 lei | |
| Comuna Balint | 1 | 5.894.336 lei | |
| Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Maramures | 2 | 5.697.213 lei | |
| Regia Nationala a Padurilor - Romsilva RA | 2 | 4.940.000 lei | |
| Comuna Poienile Izei | 4 | 3.961.807 lei | |
| Comuna Rozavlea (Primaria Rozavlea Maramures) | 1 | 3.521.957 lei | |
| Comuna Voiteg (Primaria Comunei Voiteg) | 1 | 2.646.507 lei | |
| Comuna Rona de Sus (PRIMARIA RONA DE SUS) | 1 | 2.416.198 lei | |
| Comuna Grosii Tiblesului (Consiliul Local al Comunei Grosii Tiblesului) | 2 | 2.300.094 lei | |
| Orasul Baia Sprie | 1 | 1.995.302 lei | |
| Comuna Miresu Mare | 1 | 1.992.996 lei | |
| Comuna Ocna Sugatag -Primaria | 1 | 1.976.680 lei |
Cele mai mari contracte
| Autoritate | Obiect | Data | Valoare | Sursa |
|---|---|---|---|---|
| Orasul Cavnic (Primaria Orasului Cavnic) | Procedura simplificata | 7 martie 2024 | 17.703.663 lei | SCNA1101392 |
| Municipiul Sighetu Marmatiei | Procedura simplificata | 10 aprilie 2024 | 16.195.337 lei | SCNA1102828 |
| Municipiul Sighetu Marmatiei | Procedura simplificata | 10 aprilie 2024 | 15.807.025 lei | SCNA1102828 |
| Comuna Remetea Mare | Procedura simplificata | 28 noiembrie 2024 | 12.302.530 lei | SCNA1114628 |
| Comuna Cauas | Procedura simplificata | 20 februarie 2024 | 10.351.321 lei | SCNA1099533 |
| Comuna Rona de Jos (Primaria Comunei Rona de Jos) | Procedura simplificata | 30 aprilie 2024 | 9.617.841 lei | SCNA1103161 |
| Comuna Jamu Mare (Primaria Jamu Mare) | Procedura simplificata | 16 mai 2024 | 9.083.988 lei | SCNA1104445 |
| Comuna Eftimie Murgu | Procedura simplificata | 24 septembrie 2024 | 8.630.408 lei | SCNA1111543 |
| Comuna Sapânta | Procedura simplificata | 3 ianuarie 2024 | 6.649.422 lei | SCNA1097044 |
| Comuna Coas | Procedura simplificata | 25 martie 2024 | 6.011.589 lei | SCNA1101007 |
| Comuna Balint | Procedura simplificata | 23 septembrie 2024 | 5.894.336 lei | SCNA1111105 |
| Municipiul Sighetu Marmatiei | Procedura simplificata | 15 martie 2024 | 5.310.462 lei | SCNA1100816 |
| Municipiul Sighetu Marmatiei | Procedura simplificata | 15 martie 2024 | 4.917.242 lei | SCNA1100816 |
| Comuna Rozavlea (Primaria Rozavlea Maramures) | Procedura simplificata | 22 octombrie 2024 | 3.521.957 lei | SCNA1112469 |
| Regia Nationala a Padurilor - Romsilva RA | Procedura simplificata | 30 octombrie 2024 | 3.465.000 lei | SCNA1112985 |
Ceva nu e corect pe această pagină? Semnalează o eroare.