Danlin XXL SRL
CUI 16360111, SRL, Sat Horia, Comuna Horia, județul Neamţ
- Câștigat în 2024
- 559,3 milioane de lei59 de contracte
- Achiziții directe
- 4,6 milioane de lei59 de achiziții
- Clienți publici
- 52
- Înmatriculată
- 200423 aprilie 2004
Din Registrul Comerțului
Înmatriculată pe 23 aprilie 2004, cu numărul J2004000601276. Stare: funcțiune. Datele sunt din setul deschis ONRC, ediția din 19 octombrie 2026.
Contracte publice în 2024
A câștigat 59 de contracte prin licitații și alte proceduri, în valoare de 559,3 milioane de lei. A primit 59 de achiziții directe, în valoare de 4,6 milioane de lei. Clienții ei sunt 52 de autorități contractante. Primul contract din 2024e din 22 ianuarie 2024, ultimul din 17 decembrie 2024.
La contractele câștigate în asociere, valoarea e cea întreagă a contractului.
Indicatori de risc
20 de indicatori. Un indicator nu înseamnă o neregulă: arată un tipar care merită verificat. Cum calculăm.
Valoare mult peste contracte similare28,7 milioane de lei
Valoarea contractului (28.706.161 lei) este de 10 ori mediana celor 448 de contracte similare (CPV 45221, mediana 2.868.153 lei).
Concentrare la un singur furnizor100,2 milioane de lei
Directia Judeteana de Administrare a Drumurilor si Podurilor Iasi→Danlin XXL SRL
Firma a primit 53% din valoarea contractelor autorității în 2024 (100.180.219 lei din 190.454.121 lei).
Concentrare la un singur furnizor20,8 milioane de lei
Comuna Urecheni (Primaria Urecheni)→Danlin XXL SRL
Firma a primit 92% din valoarea contractelor autorității în 2024 (20.805.086 lei din 22.622.653 lei).
Concentrare la un singur furnizor9,2 milioane de lei
UAT Comuna Cotnari→Danlin XXL SRL
Firma a primit 74% din valoarea contractelor autorității în 2024 (9.188.147 lei din 12.377.223 lei).
Concentrare la un singur furnizor9,4 milioane de lei
Comuna Cozmesti→Danlin XXL SRL
Firma a primit 82% din valoarea contractelor autorității în 2024 (9.354.080 lei din 11.432.216 lei).
Concentrare la un singur furnizor4,9 milioane de lei
Firma a primit 79% din valoarea contractelor autorității în 2024 (4.943.819 lei din 6.271.235 lei).
Arată încă 14 indicatori
Concentrare la un singur furnizor19,4 milioane de lei
Comuna Sabaoani→Danlin XXL SRL
Firma a primit 59% din valoarea contractelor autorității în 2024 (19.359.985 lei din 33.004.368 lei).
Concentrare la un singur furnizor10,4 milioane de lei
Comuna Stefan cel Mare (Primaria comunei Stefan cel Mare)→Danlin XXL SRL
Firma a primit 82% din valoarea contractelor autorității în 2024 (10.390.460 lei din 12.726.878 lei).
Concentrare la un singur furnizor13,2 milioane de lei
Comuna Secuieni (Consiliul Local Secuieni)→Danlin XXL SRL
Firma a primit 85% din valoarea contractelor autorității în 2024 (13.185.263 lei din 15.594.034 lei).
Concentrare la un singur furnizor7,6 milioane de lei
Firma a primit 71% din valoarea contractelor autorității în 2024 (7.562.554 lei din 10.618.371 lei).
Concentrare la un singur furnizor4,7 milioane de lei
Comuna Cracaoani→Danlin XXL SRL
Firma a primit 68% din valoarea contractelor autorității în 2024 (4.695.525 lei din 6.903.649 lei).
Concentrare la un singur furnizor10,4 milioane de lei
Comuna Bargauani→Danlin XXL SRL
Firma a primit 85% din valoarea contractelor autorității în 2024 (10.420.162 lei din 12.248.253 lei).
Concentrare la un singur furnizor9,6 milioane de lei
Firma a primit 81% din valoarea contractelor autorității în 2024 (9.619.377 lei din 11.846.328 lei).
Concentrare la un singur furnizor5,7 milioane de lei
Comuna Madarjac (Consiliul Local MADARJAC)→Danlin XXL SRL
Firma a primit 84% din valoarea contractelor autorității în 2024 (5.665.777 lei din 6.778.984 lei).
Concentrare la un singur furnizor7,8 milioane de lei
Comuna Razboieni→Danlin XXL SRL
Firma a primit 76% din valoarea contractelor autorității în 2024 (7.825.768 lei din 10.360.378 lei).
Concentrare la un singur furnizor10,9 milioane de lei
UAT Comuna Ivanesti→Danlin XXL SRL
Firma a primit 84% din valoarea contractelor autorității în 2024 (10.862.373 lei din 12.879.060 lei).
Concentrare la un singur furnizor4,9 milioane de lei
Firma a primit 73% din valoarea contractelor autorității în 2024 (4.876.183 lei din 6.715.311 lei).
Concentrare la un singur furnizor6,7 milioane de lei
Comuna Ruginoasa (Primaria Ruginoasa Jud Iasi)→Danlin XXL SRL
Firma a primit 65% din valoarea contractelor autorității în 2024 (6.677.140 lei din 10.253.407 lei).
Concentrare la un singur furnizor29,8 milioane de lei
Comuna Boghicea (Primaria Boghicea)→Danlin XXL SRL
Firma a primit 87% din valoarea contractelor autorității în 2024 (29.821.893 lei din 34.383.129 lei).
Concentrare la un singur furnizor7 milioane de lei
Comuna Ghindaoani→Danlin XXL SRL
Firma a primit 81% din valoarea contractelor autorității în 2024 (7.033.374 lei din 8.661.736 lei).
Harta conexiunilor
Autoritățile de la care firma a câștigat contracte. O legătură nu înseamnă o neregulă. Numele administratorilor nu sunt publicate.
Autoritățile de la care a câștigat
Partea din total arată cât din valoarea contractelor firmei vine de la fiecare autoritate.
| Autoritate | Contracte | Valoare | Partea din total |
|---|---|---|---|
| Directia Judeteana de Administrare a Drumurilor si Podurilor Iasi | 3 | 100.180.219 lei | |
| Compania Nationala de Investitii SA | 11 | 76.582.862 lei | |
| Judetul Neamt | 3 | 61.021.246 lei | |
| Judetul Bacau | 3 | 39.431.474 lei | |
| Comuna Boghicea (Primaria Boghicea) | 4 | 29.821.893 lei | |
| Comuna Raducaneni | 8 | 21.989.972 lei | |
| Comuna Urecheni (Primaria Urecheni) | 2 | 20.805.086 lei | |
| Municipiul Roman | 3 | 20.513.058 lei | |
| Comuna Sabaoani | 2 | 19.359.985 lei | |
| Comuna Secuieni (Consiliul Local Secuieni) | 2 | 13.185.263 lei | |
| UAT Comuna Ivanesti | 1 | 10.862.373 lei | |
| Comuna Bargauani | 1 | 10.420.162 lei | |
| Comuna Stefan cel Mare (Primaria comunei Stefan cel Mare) | 1 | 10.390.460 lei | |
| Comuna Itesti | 1 | 9.619.377 lei | |
| Comuna Doljesti | 3 | 9.583.761 lei | |
| Comuna Cozmesti | 1 | 9.354.080 lei | |
| UAT Comuna Cotnari | 1 | 9.188.147 lei | |
| Comuna Tarcau | 2 | 8.661.669 lei | |
| Compania Nationala de Administrare a Infrastructurii Rutiere S.A. | 2 | 7.835.984 lei | |
| Comuna Razboieni | 2 | 7.825.768 lei |
Cele mai mari contracte
| Autoritate | Obiect | Data | Valoare | Sursa |
|---|---|---|---|---|
| Directia Judeteana de Administrare a Drumurilor si Podurilor Iasi | Licitatie deschisa | 18 iunie 2024 | 41.147.989 lei | CAN1128596 |
| Directia Judeteana de Administrare a Drumurilor si Podurilor Iasi | Licitatie deschisa | 18 iunie 2024 | 40.190.610 lei | CAN1128596 |
| Judetul Neamt | Licitatie deschisa | 11 noiembrie 2024 | 28.706.161 lei | CAN1137111 |
| Judetul Neamt | Licitatie deschisa | 11 noiembrie 2024 | 28.354.805 lei | CAN1137111 |
| Municipiul Roman | Procedura simplificata | 24 octombrie 2024 | 19.839.558 lei | SCNA1112774 |
| Directia Judeteana de Administrare a Drumurilor si Podurilor Iasi | Licitatie deschisa | 25 septembrie 2024 | 18.841.620 lei | CAN1134186 |
| Judetul Bacau | Procedura simplificata | 16 septembrie 2024 | 14.763.397 lei | SCNA1111508 |
| Compania Nationala de Investitii SA | Procedura simplificata | 26 martie 2024 | 14.664.799 lei | SCNA1101454 |
| Comuna Urecheni (Primaria Urecheni) | Procedura simplificata | 15 iulie 2024 | 14.087.247 lei | SCNA1107558 |
| Compania Nationala de Investitii SA | Procedura simplificata | 26 martie 2024 | 13.961.655 lei | SCNA1101454 |
| Comuna Boghicea (Primaria Boghicea) | Procedura simplificata | 21 august 2024 | 13.407.489 lei | SCNA1109441 |
| Judetul Bacau | Procedura simplificata | 16 septembrie 2024 | 12.880.870 lei | SCNA1111508 |
| Judetul Bacau | Procedura simplificata | 15 noiembrie 2024 | 11.787.207 lei | SCNA1113998 |
| Comuna Raducaneni | Procedura simplificata | 17 aprilie 2024 | 10.995.443 lei | SCNA1103067 |
| UAT Comuna Ivanesti | Procedura simplificata | 10 aprilie 2024 | 10.862.373 lei | SCNA1102210 |
Ceva nu e corect pe această pagină? Semnalează o eroare.