Antoprest Activ SRL
CUI 16924601, SRL, Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti
- Câștigat în 2024
- 266,6 milioane de lei4 contracte
- Achiziții directe
- 0 lei0 achiziții
- Clienți publici
- 4
- Înmatriculată
- 200410 noiembrie 2004
Din Registrul Comerțului
Înmatriculată pe 10 noiembrie 2004, cu numărul J2004018129405. Stare: funcțiune. Datele sunt din setul deschis ONRC, ediția din 19 octombrie 2026.
Contracte publice în 2024
A câștigat 4 contracte prin licitații și alte proceduri, în valoare de 266,6 milioane de lei. Clienții ei sunt 4 autorități contractante. Primul contract din 2024e din 10 ianuarie 2024, ultimul din 25 ianuarie 2024.
La contractele câștigate în asociere, valoarea e cea întreagă a contractului.
Indicatori de risc
6 indicatori. Un indicator nu înseamnă o neregulă: arată un tipar care merită verificat. Cum calculăm.
Valoare mult peste contracte similare139,7 milioane de lei
Orasul Viseu de Sus→Antoprest Activ SRL
Valoarea contractului (139.708.810 lei) este de 23 ori mediana celor 1.481 de contracte similare (CPV 45231, mediana 6.195.334 lei).
Valoare mult peste contracte similare64,2 milioane de lei
Comuna Merei→Antoprest Activ SRL
Valoarea contractului (64.173.925 lei) este de 10 ori mediana celor 1.481 de contracte similare (CPV 45231, mediana 6.195.334 lei).
Concentrare la un singur furnizor64,2 milioane de lei
Comuna Merei→Antoprest Activ SRL
Firma a primit 91% din valoarea contractelor autorității în 2024 (64.173.925 lei din 70.539.193 lei).
Concentrare la un singur furnizor139,7 milioane de lei
Orasul Viseu de Sus→Antoprest Activ SRL
Firma a primit 86% din valoarea contractelor autorității în 2024 (139.708.810 lei din 161.734.590 lei).
Concentrare la un singur furnizor37,4 milioane de lei
Comuna Barsana→Antoprest Activ SRL
Firma a primit 57% din valoarea contractelor autorității în 2024 (37.379.419 lei din 65.762.519 lei).
Concentrare la un singur furnizor25,4 milioane de lei
Comuna Sapoca→Antoprest Activ SRL
Firma a primit 76% din valoarea contractelor autorității în 2024 (25.363.900 lei din 33.279.585 lei).
Harta conexiunilor
Autoritățile de la care firma a câștigat contracte. O legătură nu înseamnă o neregulă. Numele administratorilor nu sunt publicate.
Autoritățile de la care a câștigat
Partea din total arată cât din valoarea contractelor firmei vine de la fiecare autoritate.
| Autoritate | Contracte | Valoare | Partea din total |
|---|---|---|---|
| Orasul Viseu de Sus | 1 | 139.708.810 lei | |
| Comuna Merei | 1 | 64.173.925 lei | |
| Comuna Barsana | 1 | 37.379.419 lei | |
| Comuna Sapoca | 1 | 25.363.900 lei |
Cele mai mari contracte
| Autoritate | Obiect | Data | Valoare | Sursa |
|---|---|---|---|---|
| Orasul Viseu de Sus | Licitatie deschisa | 25 ianuarie 2024 | 139.708.810 lei | CAN1120565 |
| Comuna Merei | Licitatie deschisa | 15 ianuarie 2024 | 64.173.925 lei | CAN1119409 |
| Comuna Barsana | Licitatie deschisa | 17 ianuarie 2024 | 37.379.419 lei | CAN1119753 |
| Comuna Sapoca | Procedura simplificata | 10 ianuarie 2024 | 25.363.900 lei | SCNA1097732 |
Ceva nu e corect pe această pagină? Semnalează o eroare.