Pavi-Lux SRL
CUI 19284507, SRL, Sat Buznea, Comuna Ion Neculce, județul Iaşi
- Câștigat în 2023
- 93,8 milioane de lei18 contracte
- Achiziții directe
- 441,8 mii de lei11 achiziții
- Clienți publici
- 10
- Înmatriculată
- 20064 decembrie 2006
Din Registrul Comerțului
Înmatriculată pe 4 decembrie 2006, cu numărul J2006002987222. Stare: funcțiune. Datele sunt din setul deschis ONRC, ediția din 19 octombrie 2026.
Contracte publice în 2023
A câștigat 18 contracte prin licitații și alte proceduri, în valoare de 93,8 milioane de lei. A primit 11 achiziții directe, în valoare de 441,8 mii de lei. Clienții ei sunt 10 autorități contractante. Primul contract din 2023e din 26 ianuarie 2023, ultimul din 20 decembrie 2023.
La contractele câștigate în asociere, valoarea e cea întreagă a contractului.
Indicatori de risc
3 indicatori. Un indicator nu înseamnă o neregulă: arată un tipar care merită verificat. Cum calculăm.
Concentrare la un singur furnizor24,3 milioane de lei
Orasul Targu Frumos→Pavi-Lux SRL
Firma a primit 73% din valoarea contractelor autorității în 2023 (24.313.523 lei din 33.359.881 lei).
Concentrare la un singur furnizor8 milioane de lei
Firma a primit 92% din valoarea contractelor autorității în 2023 (7.986.869 lei din 8.695.832 lei).
Concentrare la un singur furnizor4,4 milioane de lei
Colegiul National "Garabet Ibraileanu" Iasi→Pavi-Lux SRL
Firma a primit 81% din valoarea contractelor autorității în 2023 (4.431.485 lei din 5.469.704 lei).
Harta conexiunilor
Autoritățile de la care firma a câștigat contracte. O legătură nu înseamnă o neregulă. Numele administratorilor nu sunt publicate.
Autoritățile de la care a câștigat
Partea din total arată cât din valoarea contractelor firmei vine de la fiecare autoritate.
| Autoritate | Contracte | Valoare | Partea din total |
|---|---|---|---|
| Comuna Ciurea | 2 | 26.055.371 lei | |
| Orasul Targu Frumos | 4 | 24.313.523 lei | |
| Compania Nationala de Investitii SA | 4 | 12.099.021 lei | |
| Comuna Mitoc | 1 | 7.986.869 lei | |
| Comuna Victoria | 1 | 6.487.159 lei | |
| Municipiul Toplita | 1 | 6.124.571 lei | |
| Colegiul National "Garabet Ibraileanu" Iasi | 2 | 4.431.485 lei | |
| Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi | 12 | 3.441.603 lei | |
| Comuna Holboca | 1 | 3.116.331 lei | |
| Apavital SA Iasi | 1 | 168.375 lei |
Cele mai mari contracte
| Autoritate | Obiect | Data | Valoare | Sursa |
|---|---|---|---|---|
| Comuna Ciurea | Procedura simplificata | 25 august 2023 | 14.705.851 lei | SCNA1091252 |
| Comuna Ciurea | Procedura simplificata | 14 decembrie 2023 | 11.349.520 lei | SCNA1096566 |
| Orasul Targu Frumos | Procedura simplificata | 25 septembrie 2023 | 9.816.998 lei | SCNA1092723 |
| Orasul Targu Frumos | Procedura simplificata | 26 iunie 2023 | 9.187.185 lei | SCNA1088312 |
| Comuna Mitoc | Procedura simplificata | 14 septembrie 2023 | 7.986.869 lei | SCNA1092153 |
| Comuna Victoria | Procedura simplificata | 20 martie 2023 | 6.487.159 lei | SCNA1084014 |
| Municipiul Toplita | Procedura simplificata | 1 septembrie 2023 | 6.124.571 lei | SCNA1092277 |
| Orasul Targu Frumos | Procedura simplificata | 26 iunie 2023 | 4.388.458 lei | SCNA1088313 |
| Compania Nationala de Investitii SA | Procedura simplificata | 11 mai 2023 | 3.367.389 lei | SCNA1086345 |
| Compania Nationala de Investitii SA | Procedura simplificata | 11 mai 2023 | 3.187.983 lei | SCNA1086345 |
| Comuna Holboca | Procedura simplificata | 29 mai 2023 | 3.116.331 lei | SCNA1087181 |
| Compania Nationala de Investitii SA | Procedura simplificata | 11 mai 2023 | 2.776.950 lei | SCNA1086345 |
| Compania Nationala de Investitii SA | Procedura simplificata | 11 mai 2023 | 2.766.699 lei | SCNA1086345 |
| Colegiul National "Garabet Ibraileanu" Iasi | Procedura simplificata | 26 ianuarie 2023 | 2.285.048 lei | SCNA1082339 |
| Colegiul National "Garabet Ibraileanu" Iasi | Procedura simplificata | 26 ianuarie 2023 | 2.146.437 lei | SCNA1082339 |
Ceva nu e corect pe această pagină? Semnalează o eroare.