Proiect-Construct Regiunea Transilvania SRL
CUI 23719545, SRL, Municipiul Oradea, județul Bihor
- Câștigat în 2024
- 351 milioane de lei41 de contracte
- Achiziții directe
- 2,1 milioane de lei18 achiziții
- Clienți publici
- 27
- Înmatriculată
- 201326 august 2013
Din Registrul Comerțului
Înmatriculată pe 26 august 2013, cu numărul J2013001405055. Stare: funcțiune. Datele sunt din setul deschis ONRC, ediția din 19 octombrie 2026.
Contracte publice în 2024
A câștigat 41 de contracte prin licitații și alte proceduri, în valoare de 351 milioane de lei. A primit 18 achiziții directe, în valoare de 2,1 milioane de lei. Clienții ei sunt 27 de autorități contractante. Primul contract din 2024e din 3 ianuarie 2024, ultimul din 3 decembrie 2024.
La contractele câștigate în asociere, valoarea e cea întreagă a contractului.
Indicatori de risc
12 indicatori. Un indicator nu înseamnă o neregulă: arată un tipar care merită verificat. Cum calculăm.
Concentrare la un singur furnizor38,4 milioane de lei
Comuna Vata de Jos→Proiect-Construct Regiunea Transilvania SRL
Firma a primit 85% din valoarea contractelor autorității în 2024 (38.394.613 lei din 45.159.839 lei).
Concentrare la un singur furnizor16,6 milioane de lei
Orasul Brosteni→Proiect-Construct Regiunea Transilvania SRL
Firma a primit 52% din valoarea contractelor autorității în 2024 (16.591.561 lei din 31.713.232 lei).
Concentrare la un singur furnizor27,4 milioane de lei
Orasul Valea lui Mihai→Proiect-Construct Regiunea Transilvania SRL
Firma a primit 86% din valoarea contractelor autorității în 2024 (27.374.015 lei din 31.803.377 lei).
Concentrare la un singur furnizor60,9 milioane de lei
Comuna Lugasu de Jos→Proiect-Construct Regiunea Transilvania SRL
Firma a primit 96% din valoarea contractelor autorității în 2024 (60.884.568 lei din 63.394.724 lei).
Concentrare la un singur furnizor10,4 milioane de lei
Comuna Cauas→Proiect-Construct Regiunea Transilvania SRL
Firma a primit 84% din valoarea contractelor autorității în 2024 (10.351.321 lei din 12.347.146 lei).
Concentrare la un singur furnizor6,6 milioane de lei
Comuna Sapânta→Proiect-Construct Regiunea Transilvania SRL
Firma a primit 62% din valoarea contractelor autorității în 2024 (6.649.422 lei din 10.649.516 lei).
Arată încă 6 indicatori
Concentrare la un singur furnizor9,8 milioane de lei
Comuna Foieni→Proiect-Construct Regiunea Transilvania SRL
Firma a primit 79% din valoarea contractelor autorității în 2024 (9.781.397 lei din 12.369.515 lei).
Concentrare la un singur furnizor34,2 milioane de lei
Comuna Barsau (Primaria Barsau)→Proiect-Construct Regiunea Transilvania SRL
Firma a primit 85% din valoarea contractelor autorității în 2024 (34.196.271 lei din 40.069.840 lei).
Concentrare la un singur furnizor35,9 milioane de lei
Comuna Maeriste (Primaria Maeriste JUD. Salaj)→Proiect-Construct Regiunea Transilvania SRL
Firma a primit 89% din valoarea contractelor autorității în 2024 (35.947.896 lei din 40.610.024 lei).
Concentrare la un singur furnizor25,8 milioane de lei
Comuna Virsolt→Proiect-Construct Regiunea Transilvania SRL
Firma a primit 79% din valoarea contractelor autorității în 2024 (25.766.745 lei din 32.520.820 lei).
Concentrare la un singur furnizor6,6 milioane de lei
Comuna Marga→Proiect-Construct Regiunea Transilvania SRL
Firma a primit 86% din valoarea contractelor autorității în 2024 (6.599.336 lei din 7.632.878 lei).
Concentrare la un singur furnizor19 milioane de lei
Orasul Dabuleni→Proiect-Construct Regiunea Transilvania SRL
Firma a primit 82% din valoarea contractelor autorității în 2024 (18.960.381 lei din 23.062.749 lei).
Harta conexiunilor
Autoritățile de la care firma a câștigat contracte și 3 firme care au un administrator comun cu ea, conform Registrului Comerțului. O legătură nu înseamnă o neregulă. Numele administratorilor nu sunt publicate.
Autoritățile de la care a câștigat
Partea din total arată cât din valoarea contractelor firmei vine de la fiecare autoritate.
| Autoritate | Contracte | Valoare | Partea din total |
|---|---|---|---|
| Comuna Lugasu de Jos | 4 | 60.884.568 lei | |
| Comuna Vata de Jos | 1 | 38.394.613 lei | |
| Comuna Maeriste (Primaria Maeriste JUD. Salaj) | 1 | 35.947.896 lei | |
| Comuna Barsau (Primaria Barsau) | 3 | 34.196.271 lei | |
| Orasul Valea lui Mihai | 2 | 27.374.015 lei | |
| Comuna Virsolt | 4 | 25.766.745 lei | |
| Comuna Barsana | 2 | 20.029.522 lei | |
| Orasul Dabuleni | 1 | 18.960.381 lei | |
| Orasul Brosteni | 1 | 16.591.561 lei | |
| Comuna Vladimirescu | 2 | 13.575.792 lei | |
| Comuna Cauas | 1 | 10.351.321 lei | |
| Comuna Foieni | 1 | 9.781.397 lei | |
| Municipiul Sacele | 15 | 9.606.946 lei | |
| Orasul Tasnad | 3 | 8.143.223 lei | |
| Comuna Sapânta | 1 | 6.649.422 lei | |
| Comuna Marga | 2 | 6.599.336 lei | |
| Comuna Sarmasag | 2 | 4.336.006 lei | |
| Orasul Simleu Silvaniei | 2 | 2.531.171 lei | |
| Consiliul Judetean Dambovita | 1 | 2.205.000 lei | |
| Asociatia Regionala pentru Dezvoltarea Infrastructurii din Bazinul Hidrografic Somes Tisa | 1 | 270.000 lei |
Cele mai mari contracte
| Autoritate | Obiect | Data | Valoare | Sursa |
|---|---|---|---|---|
| Comuna Lugasu de Jos | Licitatie deschisa | 12 iulie 2024 | 60.304.568 lei | CAN1130448 |
| Comuna Vata de Jos | Licitatie deschisa | 10 iulie 2024 | 38.394.613 lei | CAN1129976 |
| Comuna Maeriste (Primaria Maeriste JUD. Salaj) | Licitatie deschisa | 12 august 2024 | 35.947.896 lei | CAN1131513 |
| Orasul Dabuleni | Procedura simplificata | 8 aprilie 2024 | 18.960.381 lei | SCNA1101747 |
| Comuna Barsau (Primaria Barsau) | Procedura simplificata | 8 mai 2024 | 17.001.550 lei | SCNA1103553 |
| Comuna Barsau (Primaria Barsau) | Procedura simplificata | 7 octombrie 2024 | 16.924.721 lei | SCNA1111693 |
| Orasul Brosteni | Procedura simplificata | 28 mai 2024 | 16.591.561 lei | SCNA1104741 |
| Orasul Valea lui Mihai | Procedura simplificata | 12 iulie 2024 | 14.176.765 lei | SCNA1107464 |
| Comuna Virsolt | Procedura simplificata | 9 mai 2024 | 13.613.762 lei | SCNA1103461 |
| Orasul Valea lui Mihai | Procedura simplificata | 12 iulie 2024 | 13.197.250 lei | SCNA1107464 |
| Comuna Barsana | Procedura simplificata | 4 iunie 2024 | 10.511.042 lei | SCNA1106896 |
| Comuna Virsolt | Procedura simplificata | 9 mai 2024 | 10.451.861 lei | SCNA1103464 |
| Comuna Cauas | Procedura simplificata | 20 februarie 2024 | 10.351.321 lei | SCNA1099533 |
| Comuna Vladimirescu | Procedura simplificata | 6 septembrie 2024 | 9.820.094 lei | SCNA1111014 |
| Comuna Foieni | Procedura simplificata | 10 mai 2024 | 9.781.397 lei | SCNA1103601 |
Ceva nu e corect pe această pagină? Semnalează o eroare.