Dani Building SRL
CUI 23989654, SRL, Bucureşti Sectorul 5, județul Bucureşti
- Câștigat în 2023
- 131,1 milioane de lei8 contracte
- Achiziții directe
- 2,3 milioane de lei20 de achiziții
- Clienți publici
- 18
- Înmatriculată
- 20083 iunie 2008
Din Registrul Comerțului
Înmatriculată pe 3 iunie 2008, cu numărul J2008009706400. Stare: raspundere penala cf. Legii 286/2009, Legii 135/2010, funcțiune. Datele sunt din setul deschis ONRC, ediția din 19 octombrie 2026.
Contracte publice în 2023
A câștigat 8 contracte prin licitații și alte proceduri, în valoare de 131,1 milioane de lei. A primit 20 de achiziții directe, în valoare de 2,3 milioane de lei. Clienții ei sunt 18 autorități contractante. Primul contract din 2023e din 20 ianuarie 2023, ultimul din 17 octombrie 2023.
La contractele câștigate în asociere, valoarea e cea întreagă a contractului.
Indicatori de risc
6 indicatori. Un indicator nu înseamnă o neregulă: arată un tipar care merită verificat. Cum calculăm.
Concentrare la un singur furnizor31,2 milioane de lei
Orasul Darabani (Primaria Orasului Darabani)→Dani Building SRL
Firma a primit 53% din valoarea contractelor autorității în 2023 (31.239.191 lei din 58.437.630 lei).
Concentrare la un singur furnizor11,7 milioane de lei
Comuna Mihalaseni JUD. Botosani→Dani Building SRL
Firma a primit 75% din valoarea contractelor autorității în 2023 (11.654.162 lei din 15.503.495 lei).
Concentrare la un singur furnizor12,5 milioane de lei
Comuna Cotusca→Dani Building SRL
Firma a primit 68% din valoarea contractelor autorității în 2023 (12.516.433 lei din 18.411.100 lei).
Concentrare la un singur furnizor34,5 milioane de lei
U.A.T. Comuna Rasova→Dani Building SRL
Firma a primit 91% din valoarea contractelor autorității în 2023 (34.472.248 lei din 37.913.482 lei).
Concentrare la un singur furnizor10,9 milioane de lei
Consiliul Local Paltinis→Dani Building SRL
Firma a primit 67% din valoarea contractelor autorității în 2023 (10.857.222 lei din 16.188.893 lei).
Concentrare la un singur furnizor20,7 milioane de lei
Comuna Rediu→Dani Building SRL
Firma a primit 92% din valoarea contractelor autorității în 2023 (20.696.618 lei din 22.509.248 lei).
Harta conexiunilor
Autoritățile de la care firma a câștigat contracte. O legătură nu înseamnă o neregulă. Numele administratorilor nu sunt publicate.
Autoritățile de la care a câștigat
Partea din total arată cât din valoarea contractelor firmei vine de la fiecare autoritate.
| Autoritate | Contracte | Valoare | Partea din total |
|---|---|---|---|
| U.A.T. Comuna Rasova | 3 | 34.472.248 lei | |
| Orasul Darabani (Primaria Orasului Darabani) | 2 | 31.239.191 lei | |
| Comuna Rediu | 1 | 20.696.618 lei | |
| Comuna Cotusca | 1 | 12.516.433 lei | |
| Comuna Mihalaseni JUD. Botosani | 1 | 11.654.162 lei | |
| Consiliul Local Paltinis | 3 | 10.857.222 lei | |
| Comuna Roma | 1 | 10.033.327 lei | |
| Comuna Adunatii Copaceni (Consiliul Local al Comunei Comuna Adunatii Copaceni) | 4 | 383.000 lei | |
| Comuna Lechinta | 2 | 282.839 lei | |
| Comuna Salva (Consiliul Local) | 1 | 260.000 lei | |
| Comuna Arinis (Primaria Comunei Arinis) | 1 | 250.000 lei | |
| Comuna Lozna | 1 | 130.000 lei | |
| Comuna Sanmihaiu de Campie | 1 | 130.000 lei | |
| Comuna Ciocarlia | 1 | 130.000 lei | |
| Comuna Poroschia (primaria) | 1 | 129.000 lei | |
| Primaria Armenis (Consiliul Local Armenis) | 1 | 105.000 lei | |
| Comuna Ilva Mare (Primaria Ilva Mare- jud Bistrita Nasaud) | 1 | 77.838 lei | |
| Comuna Sieu (Consiliul Local) | 2 | 66.000 lei |
Cele mai mari contracte
| Autoritate | Obiect | Data | Valoare | Sursa |
|---|---|---|---|---|
| Orasul Darabani (Primaria Orasului Darabani) | Licitatie deschisa | 1 septembrie 2023 | 31.228.691 lei | CAN1111198 |
| U.A.T. Comuna Rasova | Licitatie deschisa | 29 septembrie 2023 | 23.011.778 lei | CAN1112800 |
| Comuna Rediu | Procedura simplificata | 26 septembrie 2023 | 20.696.618 lei | SCNA1093282 |
| Comuna Cotusca | Procedura simplificata | 17 octombrie 2023 | 12.516.433 lei | SCNA1093822 |
| Comuna Mihalaseni JUD. Botosani | Procedura simplificata | 8 februarie 2023 | 11.654.162 lei | SCNA1082703 |
| U.A.T. Comuna Rasova | Procedura simplificata | 28 aprilie 2023 | 11.360.470 lei | SCNA1087002 |
| Consiliul Local Paltinis | Procedura simplificata | 3 iulie 2023 | 10.596.176 lei | SCNA1088621 |
| Comuna Roma | Procedura simplificata | 1 august 2023 | 10.033.327 lei | SCNA1090071 |
| Comuna Salva (Consiliul Local) | Intocmire PTh. si detalii de executie + D.T.A.C - Modernizare drumuri -. pt primaria Salva, jud. BN | 29 septembrie 2023 | 260.000 lei | DA34119518 |
| Comuna Adunatii Copaceni (Consiliul Local al Comunei Comuna Adunatii Copaceni) | Servicii de proiectare faza Studiu de Fezabilitate pentru constructii civile | 30 martie 2023 | 260.000 lei | DA32882538 |
| Consiliul Local Paltinis | Inregistrare sistematica imobile - PNCCF - etapa IX | 20 ianuarie 2023 | 257.846 lei | DA32412741 |
| Comuna Arinis (Primaria Comunei Arinis) | Intocmire PTh. si detalii de executie + D.T.A.C. | 25 iulie 2023 | 250.000 lei | DA33710927 |
| Comuna Lechinta | Intocmire D.A.L.I. privind Dezvoltarea retelei de scoli verzi- reabilitare/ renovare energetica | 22 iunie 2023 | 192.582 lei | DA33495320 |
| Comuna Lozna | Servicii întocmire Studiu fezabilitate rețea de gaze naturale | 6 octombrie 2023 | 130.000 lei | DA34182186 |
| Comuna Sanmihaiu de Campie | Studiu fezabilitate constructii civile publice | 24 aprilie 2023 | 130.000 lei | DA33080007 |
Ceva nu e corect pe această pagină? Semnalează o eroare.