Nicons SRL
CUI 2703686, SRL, Sat Şipotu, Comuna Lipăneşti, județul Prahova
- Câștigat în 2024
- 177,2 milioane de lei14 contracte
- Achiziții directe
- 0 lei0 achiziții
- Clienți publici
- 14
- Înmatriculată
- 199228 octombrie 1992
Din Registrul Comerțului
Înmatriculată pe 28 octombrie 1992, cu numărul J1992003574295. Stare: funcțiune. Datele sunt din setul deschis ONRC, ediția din 19 octombrie 2026.
Contracte publice în 2024
A câștigat 14 contracte prin licitații și alte proceduri, în valoare de 177,2 milioane de lei. Clienții ei sunt 14 autorități contractante. Primul contract din 2024e din 1 aprilie 2024, ultimul din 25 octombrie 2024.
La contractele câștigate în asociere, valoarea e cea întreagă a contractului.
Indicatori de risc
11 indicatori. Un indicator nu înseamnă o neregulă: arată un tipar care merită verificat. Cum calculăm.
Concentrare la un singur furnizor13,4 milioane de lei
Firma a primit 65% din valoarea contractelor autorității în 2024 (13.402.283 lei din 20.524.786 lei).
Concentrare la un singur furnizor13,3 milioane de lei
Firma a primit 72% din valoarea contractelor autorității în 2024 (13.272.816 lei din 18.397.216 lei).
Concentrare la un singur furnizor17,9 milioane de lei
Firma a primit 88% din valoarea contractelor autorității în 2024 (17.940.814 lei din 20.421.605 lei).
Concentrare la un singur furnizor10,2 milioane de lei
Comuna Tomsani JUD. Prahova→Nicons SRL
Firma a primit 63% din valoarea contractelor autorității în 2024 (10.242.471 lei din 16.330.184 lei).
Concentrare la un singur furnizor17,8 milioane de lei
Firma a primit 64% din valoarea contractelor autorității în 2024 (17.806.597 lei din 27.859.926 lei).
Concentrare la un singur furnizor16,9 milioane de lei
Comuna Gura Vitioarei (Primaria)→Nicons SRL
Firma a primit 69% din valoarea contractelor autorității în 2024 (16.926.690 lei din 24.481.292 lei).
Arată încă 5 indicatori
Concentrare la un singur furnizor11,8 milioane de lei
Firma a primit 91% din valoarea contractelor autorității în 2024 (11.831.109 lei din 13.063.085 lei).
Concentrare la un singur furnizor16,4 milioane de lei
Comuna Poienarii Burchii→Nicons SRL
Firma a primit 85% din valoarea contractelor autorității în 2024 (16.366.038 lei din 19.203.720 lei).
Concentrare la un singur furnizor14,4 milioane de lei
Comuna Dobrotesti (Primaria Dobrotesti)→Nicons SRL
Firma a primit 56% din valoarea contractelor autorității în 2024 (14.355.600 lei din 25.490.487 lei).
Concentrare la un singur furnizor7,3 milioane de lei
Firma a primit 77% din valoarea contractelor autorității în 2024 (7.312.909 lei din 9.551.655 lei).
Concentrare la un singur furnizor13,1 milioane de lei
Comuna Gornet-Cricov (Primaria Gornet Cricov)→Nicons SRL
Firma a primit 75% din valoarea contractelor autorității în 2024 (13.121.906 lei din 17.443.459 lei).
Harta conexiunilor
Autoritățile de la care firma a câștigat contracte. O legătură nu înseamnă o neregulă. Numele administratorilor nu sunt publicate.
Autoritățile de la care a câștigat
Partea din total arată cât din valoarea contractelor firmei vine de la fiecare autoritate.
| Autoritate | Contracte | Valoare | Partea din total |
|---|---|---|---|
| Comuna Plopu | 1 | 17.940.814 lei | |
| Comuna Magurele | 1 | 17.806.597 lei | |
| Comuna Gura Vitioarei (Primaria) | 1 | 16.926.690 lei | |
| Comuna Poienarii Burchii | 1 | 16.366.038 lei | |
| Comuna Dobrotesti (Primaria Dobrotesti) | 1 | 14.355.600 lei | |
| Comuna Birla | 1 | 13.402.283 lei | |
| Comuna Dumbravesti | 1 | 13.272.816 lei | |
| Comuna Gornet-Cricov (Primaria Gornet Cricov) | 1 | 13.121.906 lei | |
| Comuna Izvoarele | 1 | 12.431.658 lei | |
| Comuna Fantanele | 1 | 11.831.109 lei | |
| Comuna Tomsani JUD. Prahova | 1 | 10.242.471 lei | |
| Orasul Horezu - Consiliul Local Horezu | 1 | 7.932.138 lei | |
| Comuna Tinosu | 1 | 7.312.909 lei | |
| Municipiul Slobozia | 1 | 4.274.007 lei |
Cele mai mari contracte
| Autoritate | Obiect | Data | Valoare | Sursa |
|---|---|---|---|---|
| Comuna Plopu | Procedura simplificata | 31 mai 2024 | 17.940.814 lei | SCNA1105635 |
| Comuna Magurele | Procedura simplificata | 25 octombrie 2024 | 17.806.597 lei | SCNA1112913 |
| Comuna Gura Vitioarei (Primaria) | Procedura simplificata | 9 mai 2024 | 16.926.690 lei | SCNA1105085 |
| Comuna Poienarii Burchii | Procedura simplificata | 1 august 2024 | 16.366.038 lei | SCNA1108456 |
| Comuna Dobrotesti (Primaria Dobrotesti) | Procedura simplificata | 24 septembrie 2024 | 14.355.600 lei | SCNA1111196 |
| Comuna Birla | Procedura simplificata | 29 iulie 2024 | 13.402.283 lei | SCNA1114312 |
| Comuna Dumbravesti | Procedura simplificata | 18 septembrie 2024 | 13.272.816 lei | SCNA1110752 |
| Comuna Gornet-Cricov (Primaria Gornet Cricov) | Procedura simplificata | 8 august 2024 | 13.121.906 lei | SCNA1108846 |
| Comuna Izvoarele | Procedura simplificata | 11 iunie 2024 | 12.431.658 lei | SCNA1105769 |
| Comuna Fantanele | Procedura simplificata | 11 septembrie 2024 | 11.831.109 lei | SCNA1110428 |
| Comuna Tomsani JUD. Prahova | Procedura simplificata | 1 aprilie 2024 | 10.242.471 lei | SCNA1101356 |
| Orasul Horezu - Consiliul Local Horezu | Procedura simplificata | 26 aprilie 2024 | 7.932.138 lei | SCNA1105047 |
| Comuna Tinosu | Procedura simplificata | 6 iunie 2024 | 7.312.909 lei | SCNA1105330 |
| Municipiul Slobozia | Procedura simplificata | 20 septembrie 2024 | 4.274.007 lei | SCNA1112307 |
Ceva nu e corect pe această pagină? Semnalează o eroare.