Depanero SRL
CUI 27846339, SRL, Bucureşti Sectorul 6, județul Bucureşti
- Câștigat în 2026
- 6,8 milioane de lei8 contracte
- Achiziții directe
- 11,8 milioane de lei36 de achiziții
- Clienți publici
- 40
- Înmatriculată
- 201211 iulie 2012
Din Registrul Comerțului
Înmatriculată pe 11 iulie 2012, cu numărul J2012008016408. Stare: funcțiune. Datele sunt din setul deschis ONRC, ediția din 4 noiembrie 2026.
Contracte publice în 2026
A câștigat 8 contracte prin licitații și alte proceduri, în valoare de 6,8 milioane de lei. A primit 36 de achiziții directe, în valoare de 11,8 milioane de lei. Clienții ei sunt 40 de autorități contractante. Primul contract din 2026e din 9 ianuarie 2026, ultimul din 25 septembrie 2026.
La contractele câștigate în asociere, valoarea e cea întreagă a contractului.
Indicatori de risc
Un indicator. Un indicator nu înseamnă o neregulă: arată un tipar care merită verificat. Cum calculăm.
Concentrare la un singur furnizor745,4 mii de lei
Firma a primit 58% din valoarea contractelor autorității în 2026 (745.377 lei din 1.293.412 lei).
Harta conexiunilor
Autoritățile de la care firma a câștigat contracte. O legătură nu înseamnă o neregulă. Numele administratorilor nu sunt publicate.
Autoritățile de la care a câștigat
Partea din total arată cât din valoarea contractelor firmei vine de la fiecare autoritate.
| Autoritate | Contracte | Valoare | Partea din total |
|---|---|---|---|
| Comuna 23 August - Judetul Constanta | 1 | 2.576.001 lei | |
| Comuna Daia | 2 | 1.521.801 lei | |
| Oras Baile Olanesti | 1 | 1.452.342 lei | |
| UM 0929 Bucuresti | 2 | 1.452.240 lei | |
| Comuna Movilita | 1 | 762.481 lei | |
| Comuna Crevenicu (Primaria Comunei Crevenicu JUD. Teleorman) | 1 | 761.735 lei | |
| Comuna Sauca (Consiliul Local Sauca JUD. Satu Mare) | 1 | 761.218 lei | |
| Comuna Santau (Consiliul Local al Comunei Santau) | 1 | 759.672 lei | |
| Comuna Beciu (Primaria comunei Beciu) | 1 | 758.921 lei | |
| Comuna Galbinasi | 1 | 749.399 lei | |
| Comuna Rast (Primaria Rast) | 1 | 747.195 lei | |
| Comuna radoiesti (primaria radoiesti) | 1 | 746.849 lei | |
| Comuna Vedea | 1 | 745.377 lei | |
| Comuna Giurgeni (Primaria Giurgeni) | 1 | 742.958 lei | |
| Comuna Topolog | 1 | 740.703 lei | |
| Comuna Dobrosloveni | 1 | 736.899 lei | |
| Comuna Ruginesti (Consiliul Local al Comunei Ruginesti) | 1 | 717.357 lei | |
| Comuna Stremt | 1 | 529.155 lei | |
| Municipiul Bucuresti | 1 | 431.500 lei | |
| Comuna Albac (Consiliul local al Comunei Albac) | 1 | 350.990 lei |
Cele mai mari contracte
| Autoritate | Obiect | Data | Valoare | Sursa |
|---|---|---|---|---|
| Comuna 23 August - Judetul Constanta | Procedura simplificata | 29 iulie 2026 | 2.576.001 lei | SCNA1135504 |
| Oras Baile Olanesti | Procedura simplificata | 14 ianuarie 2026 | 1.452.342 lei | SCNA1129946 |
| Comuna Movilita | CRESTEREA EFICIENTEI ENERGETICE A INFRASTRUCTURII DE ILUMINAT PUBLIC IN MOVILITA | 24 aprilie 2026 | 762.481 lei | DA40240226 |
| Comuna Daia | Creșterea eficienței energetice a infrastructurii de iluminat public II din Comuna Daia, jud.GR | 6 iulie 2026 | 762.461 lei | DA40724169 |
| Comuna Crevenicu (Primaria Comunei Crevenicu JUD. Teleorman) | MODERNIZARE si EFICIENTIZARE SISTEM DE ILUMINAT STRADAL cu LED | 1 aprilie 2026 | 761.735 lei | DA40081793 |
| Comuna Sauca (Consiliul Local Sauca JUD. Satu Mare) | Lucrari de executie - CRESTEREA EFICIENTEI ENERGETICE A INFRASTRUCTURII DE ILUMINAT PUBLIC - AFM | 23 iunie 2026 | 761.218 lei | DA40645432 |
| Comuna Santau (Consiliul Local al Comunei Santau) | Lucrari de executie - CRESTEREA EFICIENTEI ENERGETICE A INFRASTRUCTURII DE ILUMINAT PUBLIC | 18 iunie 2026 | 759.672 lei | DA40619610 |
| Comuna Daia | Creșterea eficienței energetice a infrastructurii de iluminat public sesiunea I in comuna Daia, Gr | 18 iunie 2026 | 759.340 lei | DA40608151 |
| Comuna Beciu (Primaria comunei Beciu) | MODERNIZARE si EFICIENTIZARE SISTEM DE ILUMINAT STRADAL cu LED | 3 aprilie 2026 | 758.921 lei | DA40108813 |
| Comuna Galbinasi | EXECUȚIE LUCRĂRI CRESTEREA EFICIENTEI ENERGETICE A INFRASTRUCTURII DE ILUMINAT PUBLIC | 18 martie 2026 | 749.399 lei | DA40023961 |
| Comuna Rast (Primaria Rast) | MODERNIZARE si EFICIENTIZARE SISTEM DE ILUMINAT STRADAL cu LED | 24 aprilie 2026 | 747.195 lei | DA40178015 |
| Comuna radoiesti (primaria radoiesti) | MODERNIZARE si EFICIENTIZARE SISTEM DE ILUMINAT STRADAL cu LED | 11 mai 2026 | 746.849 lei | DA40310353 |
| Comuna Vedea | MODERNIZARE ILUMINAT PUBLIC ÎN COMUNA VEDEA, JUDETUL TELEORMAN | 30 aprilie 2026 | 745.377 lei | DA40228357 |
| Comuna Giurgeni (Primaria Giurgeni) | Cresterea eficientei energetice a infrastructurii de iluminat public in com. Giurgeni,jud. Ialomiţa | 19 iunie 2026 | 742.958 lei | DA40665312 |
| Comuna Topolog | Procedura simplificata | 21 aprilie 2026 | 740.703 lei | SCNA1132641 |
Ceva nu e corect pe această pagină? Semnalează o eroare.