Rom Service Construct SRL
CUI 3511905, SRL, Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti
- Câștigat în 2024
- 272,7 milioane de lei10 contracte
- Achiziții directe
- 0 lei0 achiziții
- Clienți publici
- 7
- Înmatriculată
- 199316 februarie 1993
Din Registrul Comerțului
Înmatriculată pe 16 februarie 1993, cu numărul J1993004726409. Stare: funcțiune. Datele sunt din setul deschis ONRC, ediția din 19 octombrie 2026.
Contracte publice în 2024
A câștigat 10 contracte prin licitații și alte proceduri, în valoare de 272,7 milioane de lei. Clienții ei sunt 7 autorități contractante. Primul contract din 2024e din 5 aprilie 2024, ultimul din 30 decembrie 2024.
La contractele câștigate în asociere, valoarea e cea întreagă a contractului.
Indicatori de risc
4 indicatori. Un indicator nu înseamnă o neregulă: arată un tipar care merită verificat. Cum calculăm.
Valoare mult peste contracte similare53,7 milioane de lei
Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti)→Rom Service Construct SRL
Valoarea contractului (53.700.670 lei) este de 11 ori mediana celor 599 de contracte similare (CPV 45214, mediana 5.049.299 lei).
Valoare mult peste contracte similare53,6 milioane de lei
Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti)→Rom Service Construct SRL
Valoarea contractului (53.577.541 lei) este de 11 ori mediana celor 599 de contracte similare (CPV 45214, mediana 5.049.299 lei).
Concentrare la un singur furnizor64,6 milioane de lei
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino→Rom Service Construct SRL
Firma a primit 85% din valoarea contractelor autorității în 2024 (64.604.506 lei din 76.391.687 lei).
Concentrare la un singur furnizor107,3 milioane de lei
Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti)→Rom Service Construct SRL
Firma a primit 68% din valoarea contractelor autorității în 2024 (107.278.211 lei din 157.626.622 lei).
Harta conexiunilor
Autoritățile de la care firma a câștigat contracte. O legătură nu înseamnă o neregulă. Numele administratorilor nu sunt publicate.
Autoritățile de la care a câștigat
Partea din total arată cât din valoarea contractelor firmei vine de la fiecare autoritate.
| Autoritate | Contracte | Valoare | Partea din total |
|---|---|---|---|
| Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) | 2 | 107.278.211 lei | |
| Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino | 1 | 64.604.506 lei | |
| Compania Nationala de Investitii SA | 3 | 58.275.166 lei | |
| Primaria Orasului Buftea | 1 | 19.044.515 lei | |
| Orasul Lehliu-Gara | 1 | 9.737.722 lei | |
| Orasul Bragadiru (Primaria Orasului Bragadiru Ilfov) | 1 | 7.610.789 lei | |
| Orasul Chitila (Consiliul Local Chitila) | 1 | 6.131.186 lei |
Cele mai mari contracte
| Autoritate | Obiect | Data | Valoare | Sursa |
|---|---|---|---|---|
| Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino | Licitatie deschisa | 4 octombrie 2024 | 64.604.506 lei | CAN1140923 |
| Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) | Licitatie deschisa | 5 aprilie 2024 | 53.700.670 lei | CAN1124678 |
| Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) | Licitatie deschisa | 5 aprilie 2024 | 53.577.541 lei | CAN1124678 |
| Compania Nationala de Investitii SA | Procedura simplificata | 28 iunie 2024 | 20.596.737 lei | SCNA1107584 |
| Compania Nationala de Investitii SA | Procedura simplificata | 28 iunie 2024 | 20.347.184 lei | SCNA1107584 |
| Primaria Orasului Buftea | Procedura simplificata | 9 septembrie 2024 | 19.044.515 lei | SCNA1110450 |
| Compania Nationala de Investitii SA | Procedura simplificata | 30 decembrie 2024 | 17.331.245 lei | SCNA1116151 |
| Orasul Lehliu-Gara | Procedura simplificata | 24 decembrie 2024 | 9.737.722 lei | SCNA1115660 |
| Orasul Bragadiru (Primaria Orasului Bragadiru Ilfov) | Procedura simplificata | 9 aprilie 2024 | 7.610.789 lei | SCNA1101964 |
| Orasul Chitila (Consiliul Local Chitila) | Procedura simplificata | 22 mai 2024 | 6.131.186 lei | SCNA1105055 |
Ceva nu e corect pe această pagină? Semnalează o eroare.