Construcţii Silva Oaş SRL
CUI 38078635, SRL, Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, județul Satu Mare
- Câștigat în 2025
- 30,1 milioane de lei7 contracte
- Achiziții directe
- 1,7 milioane de lei2 achiziții
- Clienți publici
- 4
- Înmatriculată
- 20178 august 2017
Din Registrul Comerțului
Înmatriculată pe 8 august 2017, cu numărul J2017000951302. Stare: funcțiune. Datele sunt din setul deschis ONRC, ediția din 19 octombrie 2026.
Contracte publice în 2025
A câștigat 7 contracte prin licitații și alte proceduri, în valoare de 30,1 milioane de lei. A primit 2 achiziții directe, în valoare de 1,7 milioane de lei. Clienții ei sunt 4 autorități contractante. Primul contract din 2025e din 10 martie 2025, ultimul din 24 decembrie 2025.
La contractele câștigate în asociere, valoarea e cea întreagă a contractului.
Indicatori de risc
2 indicatori. Un indicator nu înseamnă o neregulă: arată un tipar care merită verificat. Cum calculăm.
Valoare mult peste contracte similare9,5 milioane de lei
Municipiul Ramnicu Valcea→Construcţii Silva Oaş SRL
Valoarea contractului (9.520.783 lei) este de 16 ori mediana celor 26 de contracte similare (CPV 45400, mediana 613.938 lei).
Valoare mult peste contracte similare8,1 milioane de lei
Municipiul Ramnicu Valcea→Construcţii Silva Oaş SRL
Valoarea contractului (8.063.780 lei) este de 13 ori mediana celor 26 de contracte similare (CPV 45400, mediana 613.938 lei).
Harta conexiunilor
Autoritățile de la care firma a câștigat contracte. O legătură nu înseamnă o neregulă. Numele administratorilor nu sunt publicate.
Autoritățile de la care a câștigat
Partea din total arată cât din valoarea contractelor firmei vine de la fiecare autoritate.
| Autoritate | Contracte | Valoare | Partea din total |
|---|---|---|---|
| Municipiul Ramnicu Valcea | 6 | 22.197.208 lei | |
| Apavil SA | 1 | 7.023.590 lei | |
| Comuna Moisei (Consiliul Local Moisei) | 1 | 1.722.968 lei | |
| Directia Administrarii Domeniului Public | 1 | 798.347 lei |
Cele mai mari contracte
| Autoritate | Obiect | Data | Valoare | Sursa |
|---|---|---|---|---|
| Municipiul Ramnicu Valcea | Procedura simplificata | 10 martie 2025 | 9.520.783 lei | SCNA1117902 |
| Municipiul Ramnicu Valcea | Procedura simplificata | 10 martie 2025 | 8.063.780 lei | SCNA1117902 |
| Apavil SA | Procedura simplificata | 18 decembrie 2025 | 7.023.590 lei | SCNA1129601 |
| Comuna Moisei (Consiliul Local Moisei) | Procedura simplificata | 24 decembrie 2025 | 1.722.968 lei | SCNA1129360 |
| Municipiul Ramnicu Valcea | Procedura simplificata | 30 aprilie 2025 | 1.250.988 lei | SCNA1084187 |
| Municipiul Ramnicu Valcea | Procedura simplificata | 12 august 2025 | 1.238.752 lei | SCNA1084187 |
| Municipiul Ramnicu Valcea | Procedura simplificata | 27 iunie 2025 | 1.232.909 lei | SCNA1084187 |
| Municipiul Ramnicu Valcea | “Lucrari conexe–Renovare Energetica a Colegiului Energetic din Municipiul Rm.Valcea“-Etaj 1–Lot 1 | 30 iulie 2025 | 889.996 lei | DA38563075 |
| Directia Administrarii Domeniului Public | Achizitie lucrari de reparatii cu zid de sprijin din gabioane | 21 mai 2025 | 798.347 lei | DA38140440 |
Ceva nu e corect pe această pagină? Semnalează o eroare.