Antrepriza de Reparatii si Lucrari a R L Cluj SA
CUI 9478840, SA, Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj
- Câștigat în 2026
- 94,6 milioane de lei52 de contracte
- Achiziții directe
- 915 mii de lei6 achiziții
- Clienți publici
- 18
- Înmatriculată
- 199729 mai 1997
Din Registrul Comerțului
Înmatriculată pe 29 mai 1997, cu numărul J1997000953120. Stare: funcțiune. Datele sunt din setul deschis ONRC, ediția din 4 noiembrie 2026.
Contracte publice în 2026
A câștigat 52 de contracte prin licitații și alte proceduri, în valoare de 94,6 milioane de lei. A primit 6 achiziții directe, în valoare de 915 mii de lei. Clienții ei sunt 18 autorități contractante. Primul contract din 2026e din 16 ianuarie 2026, ultimul din 24 septembrie 2026.
La contractele câștigate în asociere, valoarea e cea întreagă a contractului.
Indicatori de risc
5 indicatori. Un indicator nu înseamnă o neregulă: arată un tipar care merită verificat. Cum calculăm.
Firme cu administrator comun2 firme
Compania Nationala de Administrare a Infrastructurii Rutiere S.A.→Antrepriza de Reparatii si Lucrari a R L Cluj SA, Strabag SRL
Aceste 2 firme au câștigat contracte de la aceeași autoritate în 2026 și sunt legate între ele printr-un administrator comun, conform Registrului Comerțului. Numele administratorilor nu sunt publicate.
Concentrare la un singur furnizor1,1 milioane de lei
Comuna Cuci→Antrepriza de Reparatii si Lucrari a R L Cluj SA
Firma a primit 66% din valoarea contractelor autorității în 2026 (1.059.450 lei din 1.604.802 lei).
Concentrare la un singur furnizor4 milioane de lei
Comuna Vargata→Antrepriza de Reparatii si Lucrari a R L Cluj SA
Firma a primit 82% din valoarea contractelor autorității în 2026 (3.994.984 lei din 4.894.872 lei).
Concentrare la un singur furnizor19,4 milioane de lei
Comuna Ceuasu de Cimpie→Antrepriza de Reparatii si Lucrari a R L Cluj SA
Firma a primit 95% din valoarea contractelor autorității în 2026 (19.431.964 lei din 20.421.100 lei).
Concentrare la un singur furnizor3,9 milioane de lei
Comuna Borod→Antrepriza de Reparatii si Lucrari a R L Cluj SA
Firma a primit 51% din valoarea contractelor autorității în 2026 (3.918.814 lei din 7.670.993 lei).
Harta conexiunilor
Autoritățile de la care firma a câștigat contracte și 2 firme care au un administrator comun cu ea, conform Registrului Comerțului. O legătură nu înseamnă o neregulă. Numele administratorilor nu sunt publicate.
Autoritățile de la care a câștigat
Partea din total arată cât din valoarea contractelor firmei vine de la fiecare autoritate.
| Autoritate | Contracte | Valoare | Partea din total |
|---|---|---|---|
| Municipiul Baia Mare | 2 | 30.578.511 lei | |
| Comuna Ceuasu de Cimpie | 1 | 19.431.964 lei | |
| Compania Nationala de Administrare a Infrastructurii Rutiere S.A. | 11 | 18.367.407 lei | |
| Judetul Cluj (Consiliul Judetean) | 25 | 7.109.935 lei | |
| Comuna Vargata | 1 | 3.994.984 lei | |
| Comuna Borod | 1 | 3.918.814 lei | |
| Comuna Osorhei | 1 | 3.449.681 lei | |
| Municipiul Dej | 1 | 2.845.225 lei | |
| Municipiul Satu Mare | 1 | 2.206.995 lei | |
| Judetul Mures | 6 | 1.529.152 lei | |
| Comuna Cuci | 1 | 1.059.450 lei | |
| Orasul Tautii-Magheraus | 1 | 313.299 lei | |
| Orasul Ungheni (Primaria Orasului Ungheni Mures) | 1 | 219.828 lei | |
| Comuna Vultureni (Primaria Vultureni) | 1 | 113.387 lei | |
| Orasul Targu Lapus | 1 | 113.161 lei | |
| Domeniul Public Campia Turzii S.A. | 1 | 112.025 lei | |
| Judetul Satu Mare | 1 | 60.764 lei | |
| Compania Aquaserv S.A | 1 | 43.319 lei |
Cele mai mari contracte
| Autoritate | Obiect | Data | Valoare | Sursa |
|---|---|---|---|---|
| Municipiul Baia Mare | Licitatie deschisa | 23 aprilie 2026 | 26.446.280 lei | CAN1078826 |
| Comuna Ceuasu de Cimpie | Licitatie deschisa | 29 aprilie 2026 | 19.431.964 lei | CAN1166821 |
| Municipiul Baia Mare | Licitatie deschisa | 23 ianuarie 2026 | 4.132.231 lei | CAN1078826 |
| Comuna Vargata | Procedura simplificata | 29 mai 2026 | 3.994.984 lei | SCNA1133544 |
| Comuna Borod | Procedura simplificata | 20 august 2026 | 3.918.814 lei | SCNA1136200 |
| Comuna Osorhei | Procedura simplificata | 31 iulie 2026 | 3.449.681 lei | SCNA1136008 |
| Compania Nationala de Administrare a Infrastructurii Rutiere S.A. | Licitatie deschisa | 25 mai 2026 | 3.293.489 lei | CAN1130905 |
| Compania Nationala de Administrare a Infrastructurii Rutiere S.A. | Licitatie deschisa | 25 mai 2026 | 3.280.493 lei | CAN1130905 |
| Compania Nationala de Administrare a Infrastructurii Rutiere S.A. | Licitatie deschisa | 4 septembrie 2026 | 3.181.495 lei | CAN1130905 |
| Municipiul Dej | Procedura simplificata | 11 martie 2026 | 2.845.225 lei | SCNA1131496 |
| Compania Nationala de Administrare a Infrastructurii Rutiere S.A. | Licitatie deschisa | 18 august 2026 | 2.468.778 lei | CAN1134148 |
| Municipiul Satu Mare | Procedura simplificata | 19 mai 2026 | 2.206.995 lei | SCNA1133427 |
| Compania Nationala de Administrare a Infrastructurii Rutiere S.A. | Licitatie deschisa | 27 aprilie 2026 | 1.652.490 lei | CAN1100599 |
| Comuna Cuci | Procedura simplificata | 2 februarie 2026 | 1.059.450 lei | SCNA1130337 |
| Compania Nationala de Administrare a Infrastructurii Rutiere S.A. | Licitatie deschisa | 13 iulie 2026 | 1.049.200 lei | CAN1100599 |
Ceva nu e corect pe această pagină? Semnalează o eroare.