Antrepriza de Reparatii si Lucrari a R L Cluj SA
CUI 9478840, SA, Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj
- Câștigat în 2023
- 610,9 milioane de lei73 de contracte
- Achiziții directe
- 3,8 milioane de lei11 achiziții
- Clienți publici
- 20
- Înmatriculată
- 199729 mai 1997
Din Registrul Comerțului
Înmatriculată pe 29 mai 1997, cu numărul J1997000953120. Stare: funcțiune. Datele sunt din setul deschis ONRC, ediția din 19 octombrie 2026.
Contracte publice în 2023
A câștigat 73 de contracte prin licitații și alte proceduri, în valoare de 610,9 milioane de lei. A primit 11 achiziții directe, în valoare de 3,8 milioane de lei. Clienții ei sunt 20 de autorități contractante. Primul contract din 2023e din 10 februarie 2023, ultimul din 22 decembrie 2023.
La contractele câștigate în asociere, valoarea e cea întreagă a contractului.
Indicatori de risc
9 indicatori. Un indicator nu înseamnă o neregulă: arată un tipar care merită verificat. Cum calculăm.
Firme cu administrator comun2 firme
Regia Autonoma Aeroportul Transilvania Targu Mures→Antrepriza de Reparatii si Lucrari a R L Cluj SA, Strabag SRL
Aceste 2 firme au câștigat contracte de la aceeași autoritate în 2023 și sunt legate între ele printr-un administrator comun, conform Registrului Comerțului. Numele administratorilor nu sunt publicate.
Valoare mult peste contracte similare97,3 milioane de lei
Regia Autonoma Aeroportul Transilvania Targu Mures→Antrepriza de Reparatii si Lucrari a R L Cluj SA
Valoarea contractului (97.280.514 lei) este de 23 ori mediana celor 209 contracte similare (CPV 45213, mediana 4.277.241 lei).
Valoare mult peste contracte similare86,7 milioane de lei
Regia Autonoma Aeroportul Transilvania Targu Mures→Antrepriza de Reparatii si Lucrari a R L Cluj SA
Valoarea contractului (86.699.615 lei) este de 20 ori mediana celor 209 contracte similare (CPV 45213, mediana 4.277.241 lei).
Valoare mult peste contracte similare85,3 milioane de lei
Regia Autonoma Aeroportul Transilvania Targu Mures→Antrepriza de Reparatii si Lucrari a R L Cluj SA
Valoarea contractului (85.262.740 lei) este de 20 ori mediana celor 209 contracte similare (CPV 45213, mediana 4.277.241 lei).
Concentrare la un singur furnizor5,1 milioane de lei
Comuna Palatca→Antrepriza de Reparatii si Lucrari a R L Cluj SA
Firma a primit 77% din valoarea contractelor autorității în 2023 (5.072.071 lei din 6.598.390 lei).
Concentrare la un singur furnizor269,2 milioane de lei
Regia Autonoma Aeroportul Transilvania Targu Mures→Antrepriza de Reparatii si Lucrari a R L Cluj SA
Firma a primit 94% din valoarea contractelor autorității în 2023 (269.242.869 lei din 287.159.282 lei).
Arată încă 3 indicatori
Concentrare la un singur furnizor9,6 milioane de lei
Comuna Miresu Mare→Antrepriza de Reparatii si Lucrari a R L Cluj SA
Firma a primit 75% din valoarea contractelor autorității în 2023 (9.562.906 lei din 12.799.837 lei).
Concentrare la un singur furnizor9,2 milioane de lei
Comuna Apa (Primaria Comunei Apa, JUD.SATU Mare)→Antrepriza de Reparatii si Lucrari a R L Cluj SA
Firma a primit 85% din valoarea contractelor autorității în 2023 (9.161.373 lei din 10.799.716 lei).
Concentrare la un singur furnizor9 milioane de lei
Comuna Salard→Antrepriza de Reparatii si Lucrari a R L Cluj SA
Firma a primit 63% din valoarea contractelor autorității în 2023 (8.984.427 lei din 14.232.638 lei).
Harta conexiunilor
Autoritățile de la care firma a câștigat contracte și 2 firme care au un administrator comun cu ea, conform Registrului Comerțului. O legătură nu înseamnă o neregulă. Numele administratorilor nu sunt publicate.
Autoritățile de la care a câștigat
Partea din total arată cât din valoarea contractelor firmei vine de la fiecare autoritate.
| Autoritate | Contracte | Valoare | Partea din total |
|---|---|---|---|
| Regia Autonoma Aeroportul Transilvania Targu Mures | 3 | 269.242.869 lei | |
| Compania Nationala de Administrare a Infrastructurii Rutiere S.A. | 12 | 141.033.198 lei | |
| Judetul Cluj (Consiliul Judetean) | 22 | 75.373.157 lei | |
| Municipiul Alba Iulia | 1 | 24.079.563 lei | |
| Compania de Apa Somes S.A. | 1 | 23.162.058 lei | |
| Municipiul Baia Mare | 3 | 20.588.234 lei | |
| Orasul Targu Lapus | 2 | 12.517.486 lei | |
| Municipiul Satu Mare | 2 | 10.216.015 lei | |
| Comuna Miresu Mare | 1 | 9.562.906 lei | |
| Comuna Apa (Primaria Comunei Apa, JUD.SATU Mare) | 1 | 9.161.373 lei | |
| Comuna Salard | 1 | 8.984.427 lei | |
| Comuna Palatca | 1 | 5.072.071 lei | |
| Judetul Satu Mare | 24 | 2.439.052 lei | |
| Apaserv Satu Mare S.A. | 2 | 693.706 lei | |
| Comuna Bogdand | 3 | 638.219 lei | |
| Vital S.A. Baia Mare | 1 | 600.000 lei | |
| Oras Baile-Tusnad | 1 | 574.000 lei | |
| Comuna Cicirlau | 1 | 329.295 lei | |
| Orasul Somcuta Mare | 1 | 244.605 lei | |
| Comuna Supur | 1 | 209.740 lei |
Cele mai mari contracte
Ceva nu e corect pe această pagină? Semnalează o eroare.